Viktor 0 Posted August 4, 2009 Анонсированна Maya 2010. Подробности: http://www.autodesk.com/maya Share this post Link to post Share on other sites
Personaj 0 Posted August 4, 2009 ооо ну наконецто)) ждемс с нетерпением) Share this post Link to post Share on other sites